Krustaceļš pa Talsu pilsētu

Lielajā piektdienā, 14. aprīlī, pulksten 17.00 Talsu kristīgās draudzes aicina doties kopējā Krusta ceļa gājienā pa Talsu ielām, lai pieminētu un apcerētu Jēzus Kristus pēdējās dienas, ciešanas un nāvi. Krusta ceļš sastāv no 14 apstāšanās vietām (stacijām) ar lasījumiem no Svētajiem Rakstiem, apcerēm un lūgšanām.

Šogad Krusta ceļa gājiens sāksies no Talsu Romas katoļu baznīcas, dodoties gar Talsu pilskalnu uz Talsu evaņģēliski luterisko baznīcu, tālāk gar Talsu ezeru un promenādi līdz piemineklim “Koklētājs”, no kurienes gājiens turpināsies pa Fabrikas ielu līdz Talsu tautas namam, pa Lielo ielu uz Kupferu dzimtas kapliču, pa Zvaigžņu un K. Valdemāra ielu, apstājoties pie Talsu Kristīgās vidusskolas, Talsu baptistu baznīcas, tālāk pa Kareivju ielu gar Talsu viesnīcas kāpnēm uz Tirgus laukumu, gājienam noslēdzoties pie piemiņas vietas “Dzīvības aplis, nāves ēna” Ezera laukumā.

Gājiena laikā iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi minētajās ielās.

Lieldienas ir kristiešu nozīmīgākie svētki. Jēzus Kristus augšāmcelšanās ir apsolījums ikvienam, ka piepildīsies viss, ko Dievs ir mācījis par cilvēka dzīvi un viņa dvēseles nemirstību.

Šis ieraksts tika publicēts Galvenā. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.