Prāvesta Toma Priedoliņa apsveikums Kristus dzimšanas svētkos

Mīļā draudze!shutterstock_20138845

  Tuvojas noslēgumam vēl viens aizvadīts gads, kurā bijuši tik daudz dažādi notikumi, tik daudz, kas piedzīvots. Pieļauju, ka ikvienam ir brīži, kurus labprāt vēlētos izdzīvot vēlreiz, bet ir arī tādi dzīves mirkļi, ko vēlētos pēc iespējas ātrāk aizmirst vai arī, lai tie nekad nebūtu bijuši jāpiedzīvo. Lai nu kā – tā visa jau ir pagātne, kur nekas vairs nav maināms. Bet vai vispār kaut ko vajadzētu mainīt? Pāvests Francisks kādā no uzrunām ir teicis: „Dzīve nav skripts, kur viss ir sarakstīts, bet iešana, meklēšana, skatīšanās…” Ja dzīve ir iešana, meklēšana un skatīšanās, tad katru brīdi varam piedzīvot kaut ko jaunu, ieraudzīt kaut ko iepriekš nepamanītu un nav nepieciešams kaut ko mainīt tajā, kas jau pagājis. Mēs ejam arvien uz priekšu, skatāmies, meklējam. Bet vai vienmēr atrodam meklēto? Pie pāvesta teiktā vēl piebildīšu, ka dzīve nav ģenerālmēģinājums, bet  uzreiz pirmizrāde. Tādēļ ir nepieciešams gudrs un uzticams pavadonis, kurš droši ved cauri dažādiem dzīves līkločiem. Tieši šāda uzticama Pavadoņa dzimšanu mēs svinam Ziemassvētkos. Ja Jēzus mums vienmēr ir blakus, tad varam droši doties uz priekšu, meklēt, skatīties un uz visiem notikumiem paraudzīties ar citādu  skatienu. Vai daudz ko neredzam savādāk? Vai tagad visam piedzīvotajam nevaram piešķirt citu jēgu un      nozīmi? Vai tas nav brīnums? Apziņa, ka blakus ir Jēzus, visu maina un pārveido. Ne tikai svētkos, bet ikvienā dzīves brīdī.

Šajos svētkos visiem novēlu patiesi satikt uzticamo Pavadoni – Jēzu un ļauties Viņa vadībai katru brīdi un    piedzīvot Viņa mīlestības spēku!

No sirds pateicos par jūsu atbalstu un mīlestību visa gada garumā. Lai Dievs svētī jūs, jūsu tuvos cilvēkus, jūsu mājas, visus labos nodomus un dāvā spēku tos īstenot Jaunajā 2015.gadā!

 

Jūsu prāvests Toms Priedoliņš

 

Šis ieraksts tika publicēts Galvenā. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.